Alka Days İçmeyen Kaldı mı?

Hayat kaynağımız olan su her anlamda her hastalıkta kurtarıcımız olmuş durumda. Özellikle sindirim sistemi problemi olanların bol bol tüketmesi gereken su, aynı zamanda diyet yapanların programlarında da tüketilmesi önerilmektedir. Yetişkin bir bireyin gün içersinde en az 2 litre su içmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Su içmeniz sindirim sistemini düzenler, metabolizmayı hızlandırır kabızlık, bağırsak ve mide problemlerinin oluşmasını engelleyerek aynı zamanda size tokluk hissi vererek ideal kilonuzda kalmanıza yardımcı olur. Sağlığınız için gün içerisinde özellikle öğün aralarında bol bol su tüketmeye daha fazla dikkat edin.

Alka Days Nedir?

50 ml. su damlasından oluşan Alka Days  suyun pH derecesini yükseltir. Rahat kullanımı ve taşınabilir özelliğinin olması sebebiyle çantanızda, arabanızda, cebinizde özellikle seyahata çıkanlar için yanlarında rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. İçtiğimiz suların pH derecesi yaklaşık 7 civarında iken Alka Days sadece suyun pH drecesini 7’nin üzerine çıkarmak ile görevlidir.

Alka Days Nasıl İçilir?

Kolay kullanımı ve yer kaplamamsı nedeni ile her yerde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz Alka Days, 250-300 ml. su bardağı içerisine 3-4 damla kadar damlatmanız yeterlidir. Gün içerisinde 5 bardak kadar içemeniz gereken alkali sudan daha iyi bir sonuç istiyorsanız öğün aralarında ve aç karnına içmeniz tavsiye edilmektedir.

Alka Days’in Zararı Var mı?

Hiçbir yan etki ile karşılaşmayacağınız Alka Days sadece suyun pH derecesini yükseltecektir. Bu nedenle bay-bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

Alka Days Nereden Bulabilirim?

Alka Days nereden bulurum? Bu ürüne en ucuz ve en hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, Edirne, Malatya, Trabzon, Sinop, Sakarya, Çanakkale ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Alka Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Alka Days sahibi olabilirsiniz.

Alka Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alka Days Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte İsviçre, Almanya, Hırvatistan, Frsansa, Finlandiya, Estonya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alka Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

alkadays, alka days, alka days damlası, alkali diyeti, suyun ph drecesi, alkadays hakkında, sipariş, kampanya, alka days kampanya, alka days kullanımı, alka days nedir, alkali su diyeti

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.