ALLECEL KREM ŞOK KAMPANYA!!

ALLECEL KREM NEDİR?

Genellikle yaşlılarda görülen eklem ağrıları problemleri, genç ya da yaşlı fark etmeksizin her yaştan insanda görülebilecek olan rahatsızlıklar arasında yerini alır. Eklem rahatsızlıklarının başlangıcı birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Ani hareket etmek, olması gerekenden fazla kiloya sahip olmak, geçirilmiş olan kaza sonucu eklemlerde problem oluşması, ağır yük taşımak ve hatta sinir, stres ve üzüntü gibi psikolojik nedenler dahi vücutta eklem ağrısı problemlerine yol açabilmektedir. Vücudumuzun daha rahat hareket edebilmesi için kas ve kemik sistemimizin sağlıklı olması oldukça önemlidir. Eklem ağrıları ise kas sisteminin rahat çalışabilmesine engel olur. Eklem ağrıları başlangıç seviyesindeyken onarılmaz ise karşılaşmak istenilmeyen durumlarla karşılaşmamıza yol açabilir. Eklem rahatsızlığı ilerleyen süreçlerde; gut hastalığı, eklem romatizması, kireçleme ve eklemlerde iltihaplanma gibi sorunlara yol açabilir. Kök hücre metodu kullanarak meydana gelen eklem ağrıları gibi problemleri en aza indirilmesine yardımcı olur. Allecel Ağrıyan bölgenin üzerine krem metodu ile uygulandığı için dokuların hızlı yenilenmesine yardımcı olur.

Allecel krem kullanımı:

Parmak uçlarınıza yeterli olacağını düşündüğünüz kadar alın. Ağrıyan bölgenin temiz olması tavsiye edilir. Ağrıyan bölgeye iyice yedirene kadar dairesel hareketler ile masaj yapın. Ağrıyan bölgeye gündde 2-3 defa uygulayın.

Allecel krem içeriği:

  • Kondroitin
  • Glukozamin

ALLECEL KREM FAYDALARI:

  • Ağrı kesici özelliğine sahiptir.
  • Hareket mekanizmasının güçlenmesine yardımcı olabilir.
  • Osteartrit tedavisine yardımcı özelliklere sahiptir. Ağrılı eklem – kemik – kıkırdak şişkinliklerinde kullanılabilir.
  • Romatizma – Gut hastalığı ağrılarında da kullanılabilir.
  • El – kol uyuşuklukları, dokuda sertlik, şişkinlik, karıncalanma gibi durumlarda da uygulanabilir.

UYARI:
Allecel ilaç değildir, bitkisel üründür. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerji durumunda en yakın doktora başvurmanız tavsiye edilir.


BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

allecel, allecel krem, allecel krem nedir, allecel krem nasıl kullanılır, allecel krem içeriği, allecel krem siparis, allecel ağrı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.