Cafeslim İçeriği ve Kullanımı

Son zamanlarda birçok kişiden duyduğumuz konulardan biride vücut kitle indeksinin hesaplanmasıdır. Vücut kitle indeksi; kişinin boy ve kilosu arasındaki oran ve bu orana göre kişinin kilosunun normal olup olmamasının hesaplanmasına denir. Bazen kendimizi her ne kadar kilolu hissetsek de vücut kitle indeksi hesaplamamız da kilomuzun boyumuza göre orantılı olduğunu görürüz. Peki vücut kitle indeksi nasıl hesaplanır? Basit bir hesaplama olan vücut kitle indeksi kişinin kilosunun, boyunun karesinden çıkan sonuca bölmesi ile ulaşılır. Örneğin; 170 boyunda 65 kilo olan bir kişi 170X170= 2.89 ve 65/2.89= 22.4’dür ve bu duruma göre kişinin kilosu normaldir. Fakat bu rakam 26 ve üzerinde olması durumunda fazla kilolu, obez ve morhib obez olarak sınıflandırılmaktadır. Hesaplaması çok basit olan bu yöntem ile sizde vücut kitle indeksinizi hesaplayarak kilonuz ve boyunuz arasındaki orantıyı öğrenebilirsiniz.

Cafeslim Nedir?

Belirli ürünler ile birlikte set halinde olan cafeslim içerisinde; gece çayı, gündüz çayı ve yeşil kahve bulunmaktadır. Çeşitli bitkilerin bir araya gelmesi ile birlikte cafeslim gündüz çayı içerisinde; limon, oolong çayı, karahindiba çayı, gotu kola, zencefil, rezene, ısırgan otu, kafein ve mate çayı bulunurken gece çayı içerisinde ise; karnıyarık otu, çemen otu, nane yaprağı, sinameki çayı, alıç yaprağı, meyan kökü, kedi otu kökü, dulavrat otu gibi çeşitli bitkiler bulunmaktadır.

Son zamanlarda isminden sıkça söz ettiren ve birçok kişi tarafından kullanılan cafeslim, başta ünlü isimlerin tercih ettikleri kilo kontrol ürünlerinden biridir. Cafeslim setini kullanırken belirtilen talimatlar doğrultusunda tüketmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Cafeslim’in Kullanımı

Kolay kullanım özelliklerine sahip olan cafeslim, gün içerisinde vaktinizi almayacak ve pratik şekilde hazırlayarak tüketebileceğiniz ürünlerden meydana gelmektedir. Cafeslim setinin kullanımı ise şöyledir;

Cafeslim Gündüz Çayı: Günde 1 defa aç karnına içmeniz yeterli gelecektir.

Cafeslim Gece Çayı: 2 günde 1 olmak üzere gece yatmadan önce içilmektedir.

Cafeslim Kahve: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa tüketebilirsiniz. Ayrıca cafeslim setinin bir paketi ortalama olarak 1 aylık kullanım için uygun görülmüştür.

Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

Şimdiye kadar hiçbir bir yan etkiye maruz kalmamış olan cafeslim, birçok kişi tarafından uzun süre kullanılmış ve satın alınmış bir üründür. Bay ve bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği cafeslim, hamile bayanların ve emziren annelerin kullanımı için uygun değildir. Kullanmadan önce herhangi bir şüphe duymamak için doktorunuza başvurabilirsiniz.

Cafeslim Nereden Bulabilirim?

Cafeslim setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Eskişehir, Malatya, Erzurum, Erzincan, Çorum, İstanbul, İzmir ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Cafeslim için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Cafeslim setine sahip olabilirsiniz.

Cafeslim Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Cafeslim Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Japonya, Gürcistan, Kuvety, Lübnan, Kıbrıs, Rusya, Özbekistan gibi Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
cafeslim, cafe slim, cafeslim nedir, cafeslim sipariş, cafeslim içeriği, cafeslim kullanımı, cafeslim nereden bulurum, cafeslim kimler kullanabilir, cafeslim ne kadar, cafeslim siparişi, cafeslim kilo verdirir mi, cafeslim kullanıcı yorumları, cafeslim kullananlar, asya, cafeslim asya, cafeslim asya sipariş, cafeslim azerbaycan, cafeslim azerbaijanorder, kilo kontrol, diyet, diyet yapmadan kilo vermenin yolları, alkol kaç kalori, alkol kilo aldırır mı, kilo indeksi hesaplama

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.