Diyet Yapanların Tercihi ‘’Svetol Yeşil Kahve’’

Son zamanlarda hızla yayılan ve birçok kişiyi etkisi altına alan obezite sadece Türkiye’de değil tüm Dünya üzerinde etkili olan çağın hastalıklarından biridir. Özellikle hareketsiz yaşam, yanlış ve yağlı beslenme sonucunda meydana gelen obezite hastalığı, günlük hayattaki aktiviteleri bile gerçekleştirmemize engel olmaktadır. Özellikle bölgesel yağlanma olarak tabir edilen bel, göbek ve basen bölgesindeki yağlanmalar beraberinde bazı problemlerinde oluşmasına neden olmaktadır. Bölgesel yağlanma problemi ise ancak sağlıklı bir diyet programı ve yapılan bazı egzersizler ile ortadan kalkmaktadır.

Ancak egzersiz yapmak için zaman bulamayan ve masa başında çalışarak göbek bölgesinde aşırı yağlanma ile karşılaşan kişiler basit egzersizler ile göbek bölgesini çalıştırarak yağlanmayı durdurabilirler. Bunun için yapmanız gereken ise size uygun sağlıklı bir diyet programına ek olarak egzersizler uygulamaktadır. Özellikle fazla yağlanmanın olduğu bölgelerinizi çalıştıracak egzersizleri seçmeniz bu bölgelerin çok daha hızlı çalışarak fazla yağların kasa dönüşmesini sağlayacaktır.

Svetol Yeşil Kahve Nedir?

Hem diyet yapanların hemde kilo kontrolünü sağlamak isteyen kişilerin dikkatini çeken ve aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol green coffee, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol yeşil kahve kapsül içeriği ise;

* %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

* Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

* %50 Ponifenol

* %50 Klorojenik Asit

* %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

* Chitosan 300 mg

* Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı özelliklere sahip karışımlardan meydana gelmektedir.

Svetol Yeşil Kahve nasıl Kullanılmalı?

Toplamda 60 adet kapsülden meydana gelen Svetol yeşil kahve kapsülü, sabah ve akşam yemeklerinden yaklaşık yarım saat önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Bunun dışında sağlık açısından önerilen kullanımın dışına çıkmamaya dikkat edin. Ayrıca 1 kutu Svetol green coffee 1 aylık kullanım içindir.

Svetol Yeşil Kahve Kimler Kullanabilir?

Şimdiye kadar olumsuz herhangi bir yan etki ile karşılaşmayan Svetol, sadece hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Nereden ve Nasıl Alırım?

En uygun fiyat ve avantajlı kampanyalar ile birlikte Ankara, Zonguldak, Kayseri, İzmir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla Svetol yeşil kahve kapsülü siparişi verebilirsiniz. Svetol hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetol yeşil kahve kapsülüne sahip olabilirsiniz.

Asya’dan Sipariş Vermek İçin

Svetol yeşil kahve Asya’da nereden bulurum? En uygun fiyat ve kampanyalı ürünler ile birlikte Azerbaycan, Bakü, Çin, Pekin, Erivan, Tahran, Lübnan, Taşkent ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak, sipariş vermek için sitemizi takip edebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, asya sipariş, diyet ürünleri, bakü, çin, pekin, asya order, svetol order

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.