Egg Pow Yumurta Akı Tozu nedir

Yumurta akının vücut için fazlasıyla faydası vardır. Özellikle saç bakım ürünlerinde kullanılan yumurta akı tamamen organik ve güvenebileceğiniz bir şekilde Egg Pow Yumurta Akı Tozu ile elinize ulaşmakta. Egg Pow Yumurta Akı Tozu’nun 100 gramını elde etmek için 220 yumurta kullanılmaktadır. Özenle ayrılan yumurta akları kurutularak toz haline getirilir. Saç bakımı için gerekli olan vitaminler ile harmanlanan bu toz, saç maskesi için kullanabileceğiniz en kolay ve en doğal yollardan biridir. Egg Pow düzenli olarak kullanıldığında görebileceğiniz saç diplerinde kuvvetlenme,  saçları uzatma ve saç kırıklarından kurtarma etkilerine sahiptir.

Günümüzde kullanıcılar genellikle doğal ürünleri tercih etmektedir. Egg Pow içeriğinde kullanılan doğal bileşenler sayesinde doğal ürünler çerçevesi içinde olan güvenebileceğiniz bir saç bakım ürünüdür. Protein açısında en zengin besinlerden olan yumurta akı saç için gerekli olan vitaminler ile birleştiğinde saçlarınızda gözle görülür bir değişime şahit olacaksınız. Yumurta akının faydalarını biraz araştırarak bunu anlayabilirsiniz.

 

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Kullanımı

Saçınızın uzunluğuna göre 1 kaşık Egg Pow tozuna Hindistan cevizi yağı ekleyerek kullanabilirsini. Uzun yıllardan beri zeytinyağı saç bakımı için ideal bir etkendi. Zeytinyağının içine ilave edeceğiniz Egg Pow tozu ile görmek istediğiniz etkiyi arttırabilir ve süreci hızlandırabilirsiniz. Kullandığınız herhangi bir şampuanın içine katarak kullanımını kolaylaştırabilir ve saçınızı bu elde ettiğiniz yeni kürünüzle günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Kendiniz bir maske yapmak isterseniz Egg Pow tozu bal ile karıştırıp içine sirke ve soda ekleyebilirsiniz.

eggpow

 

Egg Pow Yumurta Akı Tozu İçeriği

Egg Pow Yumurta Akı Tozu’nun saçınız için en doğal bakımı sağlaması için özünde yumurta akı kullanılır. Bunun yanı sıra saçlarınız için gerekli olan Pantotenik Asit (B-5 Vitamini), A vitamini (Palmitat), Folik Asit (B-9 Vitamini), B6-B3 Vitaminleri, C Vitamin (Askorbik Asit) doğal bileşenler ile üretildiği için yumurta akının saçlarınız için en güçlü halini sizlere bu ürünle sunuyoruz.

ada

 

Egg Pow Yumurta Akı Tozunu Nereden Bulabilirim

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Yurtdışı: Egg Pow Tozu özel indirimli fiyatı ile Avrupadan temin etmek isterseniz Hollanda, Tayland, İsveç, Brezilya, Kore, İngiltere vb. tüm Avrupa ülkelerinden sipariş verebilirsiniz. Ürünümüz kolay, güvenli ve sorunsuz şekilde evinize kadar ulaşacaktır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Yurtiçi: İzmir, Ankara, Zonguldak, Edirne, Van vb. tüm yurtiçindeki şehirlerimize, ilçe ve köylerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır.  Kredi kartı, kapıda ödeme, EFT ve havale gibi ödeme seçeneklerinde dilediğinizi seçerek ödeme yapabilirsiniz.

 

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız: egg pow, yumurta akı tozu, egg pow yumurta akı tozu nasıl kullanılır, egg pow tozu kullanımları, egg pow yumurta akı, egg pow yumurta akı, egg pow yumurta akı özü fiyatı, egg pow yumurta akının faydaları, egg pow sipariş, yumurta akı tozunu nerden sipariş edebilirim, egg pow nedir, egg pow avrupa ülkeleri sipariş.

egg-powder-yumurta-aki-tozu

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.