ES 16 KAPSÜL NEDİR?


Fazla kilolarından kolay bir şekilde kurtulamayan insanların ortak problemi tatlarını sevdikleri yiyeceklerden vazgeçememeleridir. Genellikle kalorisi fazla yiyecekler en lezzetli yiyeceklerdir ve kilo yapması kaçınılmazdır. Çoğunlukla iş ve okul temposu sebebiyle fastfood beslenme şekli başlı başına kilo oluşumuna sebebiyet verir.

Fastfood gibi sağlıksız ve düzensiz beslenme sonucunda vücutta yağlanmalar oluşur. Her insanın yapısı birbirinden farklı olduğu için vücudunda kiloya dönüşen bölgeleri de farklıdır. Ve metabolizmaya bağlı olarak kilo verme oranı da farklılık gösterir. Birçok insan kilo vermekte zorlanır. Gün içerisinde kendimize zaman ayırmakta zorlandığımız için spor ve egzersiz yapmamız da mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda fazla kilolarımızdan kurtulabilmek için takviye ürün almaya ihtiyaç duyabiliriz. Kilolarımızdan kurtulacağımız bu süreçte kullanacağımız takviye ürünler arasında ES 16 geliyor.

ES 16 KAPSÜL NEDİR?

Zayıflamaya yardımcı kapsül olan ES 16 bitkisel kapsül ,dengeli ve sağlıklı beslenmenizin yanında ek olarak kullanabileceğiniz takviye bir üründür. Kendinize uygun diyet programını uygularken aynı zamanda egzersiz ve spor yapmanız çok önemlidir. Çünkü sağlıklı beslenme ve egzersiz yapmazsanız kullanabileceğiniz takviye ürünlerin tek başına bir faydası olmayabilir. ES 16 Zayıflama kapsülü doğal ve bitkisel içeriği sayesinde kilo kontrolünü sağlamanıza yardımcı oluyor.

ES 16 İÇİNDEKİLER:

L-carnitine, C Vitamini, E Vitamini, üzüm çekirdeği ekstresi, yeşil çay ekstresi, lotus yaprağı ekstresi ve lotus orchidaceae bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde bağışıklık sisteminiz güçlenir, metabolizmanızı hızlandırır ve sindirim sisteminizin daha rahat çalışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yağ yakımını kolaylaştırarak, düzenli kullanımda kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

ES 16 Kullanımı: Sabah veya akşam aç karnınıza 2 kapsül, ya da öğlen yemeklerinizden 1 saat önce kadar içilmesi gereklidir.

UYARI: Es 16 bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı olan takviye üründür. Hamileler ve emziren bayanlar kullanmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerjik durumda en yakın doktora başvurunuz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

es 16, es 16 nedir, es 16 kullanımı, hhs es 16, es 16 zayıflama, es 16 siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.