Fresh Tea Sipariş

Sadece Türkiye’de tüm Dünya üzerinde hızla sigara içen kişi sayısı yükselmekle birlikte sigaraya başlayan kişilerin yaş ortalaması daha da düşmüştür. Dünyada 15 yaşın üzerindeki 1,3 milyar kişi sigara içiyor ve bunların çoğunluğunu erkekler oluşturuyor. Yani dünya nüfusunun üçte biri sigara bağımlısı diyebiliriz. Türkiye’de yıllık 100.000 kişinin ölüm sebebi sigaradan kaynaklanmaktadır. Sigara içenlerin 3’te 2’si tütüne bağlı olarak daha erken ölürler. Sigara içenler içmeyenlere oranla ortalama olarak 20 yıl daha kısa yaşarlar. Sigara içenlerde 40 yaşından sonra ortalama yaşam beklentisi her yıl 3 ay daha kısalmaktadır. Dünya her 10 saniyede bir kişi sigaraya bağlı hastalıklardan ölmektedir. Kısacası sigara içen birçok kişi hem tehlikeli hastalıklara hemde ölüme daha yakın kişilerdir. Hem kendi sağlığımız hemde toplum sağlığı için sigara zararlarının bilincine vararak en kısa zamanda sigarayı bırakmanız sağlığınız için iyi olacaktır.

Fresh Tea Çay Nedir?

İsminden sıkça bahsettiren ve son zamanlarda birçok kişi tarafından tüketilen freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve bir paket fresh tea toplamda 15 günlük kullanım içindir. İçerisinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fresh tea içerisinde;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği fresh tea sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. Fresh tea kullanmak isteyen ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce mutlaka doktora danıştıktan sonra kullanmaları tavsiye edilmiştir.

Fresh Tea Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

1 fincan kaynamış su içerisine 1 adet fresh tea süzme çay atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer çay olarak sıcak tüketilmelidir.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, İstanbul, Adıyaman, Muğla, Denizli, Aydın, Samsun, Bilecik, İzmir, Tekirdağ ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fresh Tea Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Gürcistan(Georgia), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Irak(Iraq), Japonya(Japan), Hindistan(India) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea asya sipariş, fresh tea azerbaycan, fresh tea azerbaycan sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları, azerbaijan order, sigara nasıl bırakılır, sigara bırakma yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.