Goji Berry Meyvesi Nedir?

Sağlıklı bir yaşam ve gün içerisinde ki enerjimizi sağlayabilmek için mutlaka gün içerisinde beslenmeye ihtiyaç duyarız. Sadece enerjimiz için değil yaşamımızı devam ettirebilmemiz için mutlaka beslenme ihtiyacımızı karşılamamız gerekmektedir. Bu nedenle enerjimizi sağlayabilmek için içerisinde birçok değerleri taşıyan sebzelerden ya da meyvelerden yardım alırız. Ancak kimi zaman yapılan bazı yanlış beslenme hareketleri sağlıklı yaşam konusunda bizi bazı hastalıklar ile uyarmaktadır. Yapılan bu yanlışlardan biride meyve tüketmemek olmuştur. İçerisinde özellikle vitaminleri barındıran meyveler bu vitaminler sayesinde hasta olmamamıza, vücut direncimizin artmasına ve daha sağlıklı bir bedene sahip olmamıza yardımcı olmuştur. Bu nedenle gün içerisinde tüm besinlerden eşit almaya ve meyve tüketmeye özen göstermeniz sağlık konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Goji Berry Meyvesi ve Özellikleri

İlk tüketimi ve kullanımı senelere hatta yüzyıllar öncesine dayanan ve birçok toplum tarafından tüketilen değerli meyvelerden biride Goji Berry meyvesi olmuştur. Hem kurutulmuş hem de ham hali ile tüketilebilen aynı zaman da birçok toplum tarafından kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Neden Goji Berry Tüketmeliyiz?

İçerisinde çeşitli sağlık için gerekli olan değerleri taşıması sebebiyle birçok toplum tarafından şifa kaynağı olarak da bilinen Goji berry aynı zamanda birçok kişi tarafından içcekek olarak da tüketilen bir meyvedir. İçerisinde bulunan değerlerden bahsetmek gerekirse eğer;

– Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

– B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

– Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

– C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

– Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Kurt Üzümü Meyvesi Nasıl Tüketilmeli?

Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebileceğiniz bir meyve çeşitidir. Bunun dışında içerisinde birçok zengin değeri bulundurması ve doğal olması nedeniyle herkesin gönül rahatlığı ile tüketebildiği meyvelerden biri olmuştur.

Goji Berry Meyvesi Nerelerde Satılır?

Kısa sürede ürün teslimat garantisi ile birlikte Ankara, İstanbul, İzmir, Mardin, Nevşehir, Kırıkkale, Samsun, Ordu, Rize ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Hem Avrupa hem de Asya’da bulunan tüm ülkelere hızlı kargo gönderim kolaylığı ile birlikte Almanya(Germany), Belçika(Belgium), Kanada(Canada), Sırbistan(Sırbia), Yunanistan(Greece), Norveç(Norway) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.