Hair Fiber Sprey Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Nerede Satılır ?

Hair Fiber Sprey Nedir ?

Hair Fiber Sprey keratin ve ipeksi lifler içeren bir üründür. İçeriğindeki lifler micro boyutlarda olduğu için yapay bir görüntü oluşturmaz. Saç telleriniz ile birleşen lifler sayesinde saçlarınız oldukça kısa  süre içerisinde daha dolgun ve kalın hale gelecektir. Ayrıca özel bir teknoloji ile üretildiği için suyla ya da terleme ile etkisini kaybetmez. Dilediğiniz gibi günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

“Saçlarım azaldı” diye üzülmeyin. Ağrılı saç ekim ameliyatlarına yönelmenize ihtiyaç kalmadan kendinizi daha iyi hissettirecek çözüm Hair Fiber Sprey. Bu ürün ile eski günlerdeki gibi gür ve dolgun görünüme kavuşabilirsiniz.

Stres, çevresel olumsuz koşullar, sık kullanılan jöle gibi şekillendiricilerden kaynaklı saçlarda zamanla seyrelmeler meydana gelir. Hair Fiber Sprey özellikle saç seyrelmesi yaşayan baylarda saçlar daha dolgun ve kalın görünüme ulaşır. Bu sayede daha sık ve dolgun görünecektir.

Hair Fiber Sprey Nasıl Kullanılır?

Hair Fiber Sprey uygulamadan önce 5 – 10 saniye kadar iyice çalkalayın. Dolgun görünmesini istediğiniz kısımlara 10-15 cm mesafeden dairesel hareketler halinde yeterli miktarda spreyi sıkın. Bir süre saçlarınızın kurumasını bekleyin. Dilerseniz kurutma makinesi ile bu süreyi daha da kısaltabilirsiniz. Saçlarınız kuruduğunda daha hacimli bir görünüm kazandırmak için fırça ile şekillendirebilirsiniz.

Hair Fiber Spreyin içeriğinde Propane / Isobutane, Dimethyl, Ether Ethanol, Acrylic Copolymer, Pigment, Fragrance bulunmaktadır.

Hair Fiber Spreyin uygulama örneklerini görmek için tıklayınız :  Hair Fiber Sprey Nasıl Kullanılır?

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.