İsveç Şurubu Kullanıcı Yorumları

Sağlıklı yaşamın ve sağlıklı bir vücudun en önemli kurallarından biride su tüketmektir. Hayat kaynağımız olan birçok anlamda ihtiyacımız olan su, aynı zamanda olmazsa olmaz başlıca içeceğimizdir. Tüm vücudun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan su aynı zamanda tüm organların fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Bunun dışında metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olan su bağırsak fonksiyonlarının hızlanmasına ve dolayısıyla kilo vermemize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmamıza da yardımcı olan su, cildin erken kırışmasını engelleyerek daha gergin durmasını sağlamaktadır. Kısacası sağlığımız konusunda birçok şekilde bize yardımcı olan su, bu nedenle sağlıklı yaşamında bir parçası olmuştur. Bu nedenle günde en az 2 litre su içmeye özen göstermeniz sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

İsveç Şurubu Nedir?

Çok uzun süredir birçok kişi tarafından özellikle kullanılan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiş bir üründür. Birçok kişi tarafından ‘’İsveç iksiri’’ olarak da bilinen İsveç şurubu, aynı zamanda Türkiye’de birçok ünlünün de gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür. 500 ml Cam şişe içerisinde bulunan ve içeriği doğal bitkilerin özünden oluşan İsveç iksiribakanlık tarafından onaylanmış bir üründür.

İsveç Şurubu Hangi Bitkilerden Oluşur?

Yeryüzünde bulunan farklı isimlere ve özelliklere sahip bitkilerin özlerinden ve köklerinden oluşan İsveç iksiri şurup kıvamında olan ve 500 ml miktarında bir üründür. Bunun dışında içerisinde bulunan doğal bitkiler ise;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü,

– 1 gr doğal kafur, 1 gr sinameki, 1 gr besbase, 1 gr tarçın, 0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli bitkilerden bir araya gelmiştir.

İsveç Şurubu Kullanımı ve Yan Etkileri

2 farklı şekilde kullanılan yani hem gargara hem de kompres olarak kullanılan İsveç şurubu aynı zamanda kolay kullanım özelliğine sahip olan ve ekstra bir kullanım özelliği gerektirmeyen bir üründür. Gargarayı bilindik kullanım şeklinde uygulayabileceğiniz gibi Kompresi ise; yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürerek, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatın. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Daha sonra üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-3 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalmasında herhangi bir sakınca yoktur.

İsveç Şurubunu Kimlerin Kullanması Sakıncalı?

Doğal olması sebebiyle kişilerin güvenle kullanmasını sağlayan ve bu nedenle birçok kişi tarafından satın alınan İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilirken hamile ve emziren bayanların kullanması kesinlikle uygun değildir. Bunun dışında birçok kişi tarafından kullanılmış olan ve herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından kullanılabilen bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç Şurubu Nereden Bulurum?

Bakanlık onaylı, orijinal ürün garantisi ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Çankırı, Çorum, Hatay, Kilis, Eskişehir, Van, Niğde, Giresun, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede İsveç iksirine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, su içmenin önemi, su içmenin faydaları, su ve sağlık, isveç iksiri nedir, isveç iksiri kullanıcı yorumları, isveç şurubu kullanıcı yorumları

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.