İyot Damlası Nedir? İyot Damlası Fiyatı Ne Kadar?

İyot Damlası Nedir?

İyot Damlası, iyot eksikliği için kullanılan destek ürünüdür. Bu ürünü kullandığınızda vücudunuza iyot takviyesi yapmış olacaksınız. İyot eksikliği durumunda karşılaştığınız problemler karşısında uzmanlarca önerilen iyot damlası ile iyot eksikliğinize çözüm sağlayabilirsiniz.

iyot damlası

İyot Damlası Etkileri Nelerdir?

İyot eksikliği durumunda vücudunuz size tepkiler vermeye başlar. Bu tepkilerin en başında hormon üretimi azalmasından kaynaklı olarak metabolizma yavaşlaması ve bağışıklık sisteminin güçsüzleşmesi gelir. Yavaşlayan metabolizma demek kişide bölgesel yağlanmaya özellikle karın ve basen bölgelerinin yağlanmasına neden olması demektir.  Metabolizma yavaşlamasından daha az enerjiye ihtiyaç duyan vücut aldığınız besinlerden kullanamayacağı kısmı yağa dönüştürerek depolayacaktır.  Ergenlik dönemi geçişlerinde hormonal denge değişimi ile  oluşan özellikle kız çocuklarında kilo alma probleminin de etkili sorunlarında biri tiroidin az hormon üretimidir.Bu durumun önüne geçebilmek adına iyot seviyesini yükseltmek gerekir. İyot genellikle tuz ile vücudumuza girer. Fazla tuz böbreklere zarar verdiği için doğru bir iyot desteği olmayacaktır. Bu nedenle iyot damlası uzmanlarında tavsiyesi olarak raflarda yerini almaktadır.

iyot damlası etkileri

İyot damlası sıvı formda üretilen bir ürün olduğu için vücudunuza girişi de sıvı alımı ile sağlanacaktır.  Kapsül ya da  hap şeklinde olan bir ürün olsaydı içerisinde ekstra kimyasallarda kullanılmak zorunda kalınabilirdi. Bu yönüyle de bakıldığında iyot damlası daha sağlıklı olduğunu göstermektedir. Kullanımı da bu anlamda oldukça kolaydır. 1 bardak içme suyunuzun içerisine günlük 2 yada 4 damla damlatarak tüketebilirsiniz. 

iyot eksikliği

İyot damlası ile iyot desteği sağlayan tiroidlerinin az çalışmasından ya da az hormon üretmesi nedeniyle şikayet eden bir çok kullanıcı, iyot damlası kullananlar aracılığıyla bu ürüne ulaştıklarını ifade etmektedir. İyot damlası ile inatlaşmış bölgesel kilolarına veda eden kullanıcılardan bu yorumları okuduğunuzda doğru bir adım ile ilerlediğinizi göreceksiniz. Eğer okumak yetmeyecek diyorsanız aşağıdaki videoda iyot damlası kullanan bir kullanıcının yaşadığı süreci ve nasıl faydalandığını izleyebilirsiniz.

İyot Damlası Fiyatı Ne Kadar?

İyot damlası kullanımı son günlerde yaygınlaşan bir ürün olduğu için oldukça fazla taklit marka satılmaktadır. Bu anlamda önerebileceğim güvenilir bir site olan http://www.iyotdamlasitr.com ‘dan ürünü temin edebilirsiniz. Türkiye’nin il , ilçe, kasaba , köy olmak üzere her yerden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Avrupa’dan da sipariş verebilir ve en kısa sürede ürüne ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bu ürün bir ilaç değildir. Beklenmedik bir yan etkisi görüldüğünde hekime başvurmanız önerilir.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: iyot damlasi , iyot damlasi trioid, iyot damlasi kilo verme , iyot damlasi zayiflama, iyot damlasi kilo verdirme , iyot damlasi zayiflatma, iyot damlasi kullananlar , iyot damlasi ile kilo verme, iyot , iyot eksikligi, iyot eksikligine iyot damlasi, iyot damlasi siparis, iyot damlasi ankara , iyot damlasi istanbul , iyot damlasi siparis , orijinal iyot damlasi  , orjinal iyot damlasi , iyot damlasi satin al, iyot damlasi fransa , iyot damlasi amerika , iyot damlasi almanya, iyot damlasi avrupa siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.