Kahve Peeling Yapılışı

Cilt sorunları deyince aklımıza ilk gelen şeyler çatlaklar ve selülitler diyebiliriz. Vücudumuzun esnekliğini, güzelliğini bozan bu cilt problemleri için çözüm önerileri aranmakta ve insanlar bundan kurtulmak için çalışmaktadırlar. Çözüm önerileri olarak gelende içerisinde cilt dostu E vitamini barındıran kaynaklar önerilir.

Bu tür cilt problemleri genelde cildin nemsiz kalmasından kaynaklanır. Cilt problemleri yağ ve doku farklılığı nedeniyle kadınlarda daha çok görünür.  Özelikle çatlak ve selülit problemi yaşamayan çok az kadın vardır.

Çatlaklar, portakal görünü ve cilt lekeleri kadınların ortak problemi bile diyebiliriz. Bu yüzden sizlere bu durumu azaltıcı bir çözüm önerisi sunmak istiyorum. Kahve peelingi olarak kullanılan Bodyever Kahve Peeling bu amaç ile kullanılabilir. Bu ürün hakkında daha detaylı bilgi için konuşalım.

Kahve Peelingi İçerik

Kahve Peelingi’in içeriğinde Kahve Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Tatlı Badem Yağı, Deniz Tuzu vardır.

Kahve, cildi nemlendirir, cilt esnekliğini artırır. Ciltteki hücreleri yenileyebilir.

Jojoba yağı, cilt için daima kullanılmıştır. Ciltteki iltihaplanmalar için kullanılır. Cildi yumuşatır.

Tatlı Badem Yağı: E vitamini kaynağıdır. Cilt için oldukça önemlidir. Cildi nemlendirir. Cildi ölü hücrelerden temizler.

Deniz Tuzu, cilt için oldukça önemli bir tuz olan deniz tuzu, çatlaklar ve selülitlerin giderilmesi için kullanılır.

Kahve Peelingi Kullanımı

Uygulayacağınız bölgeyi temizleyin

Daha sonra masaj yaparak peelingi uygulayın

Kurumasını bekleyin ve kuruduktan sonra temizleyin

Sonuç almak için 6 ay kullanınız

Kahve Peelingi Faydaları

Selülit oluşumunu engelleyebilir

Selülitler için kullanılabilir

Cildi canlandırıcı etkisi vardır

Çatlak oluşumlarını engellemeye yardımcıdır.

Oluşan çatlakların hafifletilmesine yardım eder.

Cilt lekelerinin iyileştirilmesi konusunda etki eder.

Portakal kabuğu görünümünün hafifletilmesinde yardımcı olur.

Cildin esnekliliğini artırırcı özelliği vardır

İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildi nemlendirir

Cildin kurumasına engel olur,

Çatlakları giderici olarak kullanılır.

Ölü deriyi atabilir, cildi canlandırabilir.

Kahve Peelingi Nerede Bulurum

Sizlere önerdiğimi Body Ever Kahve Peelingi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz www.lokmanhekimsitesi.com  sitesinden temin edebilirsiniz

Kahve Peelingi Yurtdışından Nerede Bulurum

Yurtdışında yaşayanlar içinde aynı siteyi önermekteyim. Aynı siteden sizler için www.lokmanhekimsitesi.com  bu siteyi önereceğim. Yurtdışı için satış imkanı vardır.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Kahve Peelingi bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: Kahve Peelingi, Kahve Peelingi çatlak, Kahve Peelingi yorumları, Kahve Peelingi şikayet, Kahve Peelingi nerede satılır, Kahve Peelingi ekşi, Kahve Peelingi nedir, Kahve Peelingi şikayet var, Kahve Peelingi ne kadar, Kahve Peelingi coffee peeling, Kahve Peelingi, çatlak kremi, selülit kremi, Kahve Peelingi kullananlar, Kahve Peelingi fiyatları, best body ever, Kahve Peelingi eczane, Kahve Peelingi fiyatı, Kahve Peelingi fiyati nedir, Kahve Peelingi instagram, Kahve Peelingi içindekiler, Kahve Peelingi kullanıcı yorumları, Kahve Peelingi peeling, Kahve Peelingi sipariş, Kahve Peelingi satan eczaneler, Kahve Peelingi yorumlar, vucut kremi, nemlendirici krem

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.