Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Kilo vermek kimilerine işkence gibi gelir. Ha bugün diyet yapıcam ha şu gün diyete başlıyorum denilse de bir türlü diyet yapmaya cesaret edemeyiz. Nedeni ise aslında oldukça ortada, aç kalma korkusudur. Fakat sağlıklı bir diyetin amacı kişiyi aç bırakmak değil sağlıklı besinler ile doğru zamanında beslenmesini sağlamaktır. Bu nedenle diyet yapmaktan uzak duran biriyseniz mbazı önerileri uygulayarak bile kilo verebilirsiniz. Mesela porsiyonlarınızı küçültün, fakat bir anda küçük tabaklarda beslenin diyemeyiz bunun yerine her gün tabaklarınız da ki yemek miktarının azaltın ve bir süre sonra küçük porsiyonda yemek yiyin. Bunun dışında sebze ağırlıklı beslenmeye gayret edin ve öğünlerinizi atlamadan zamanında yapmaya özen gösterin. Egzersiz ve spor yapmayı ihmal etmeyin hem bu şekilde kilo verme sürecinizde hızlanacaktır. Ekmek tüketimini minimuma indirin ve gün içerisinde en az 2-2.5 litre su içmeye özen gösterin. Sadece bu gibi birkaç tavsiye yi uygulayarak bile kısa sürede bir miktar kilo vermeyi sağlayabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı ve Kullanımı

Belirli bölgelerde oluşan fazla yağlanma için kullanılan Gold Slim Kavitasyon cihazını, bel, karın bölgesi, basen, bacak, kalça ve kol gibi problemli olan problemli bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Kullanımı: Birçok kişi tarafından son zamanlarda çok fazla tercih edilen Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı modda kullanabilen bir cihazdır.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modu

Kullanmaya başlamadan önce uygulama yapmak istediğiniz bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2- Mikro Akım Modu

Uygulama yapmak istediğiniz bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modu

Öncelikle uygulama yapmak istediğiniz bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Zonguldak, Karaman, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Bursa ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Çin(China), Irak(Iraq), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Gürcistan(Georgia) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, asya, goldslim asya, asya sipariş, azerbaycan sipariş, goldslim azerbaycan, kavitasyon cihazı asya, azerbaijan order, asyada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet yapmadan nasıl kilo verilir, diyet ve kilo vermek hakkında herşey

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.