Kilolu Bayanlar İçin 2017 Bahar Kombinleri

Kilolu Bayanlar İçin 2017 Bahar Kombinleri

Kilo sorunu yaşamayan yoktur. Kilo aldığınız dönemlerde en büyük problem ” ne giyeceğim?  ” sorusuna cevap bulmaktır. Renk seçerken bile mutsuz olduğunuz dönemler olmuştur. Fakat bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Giyinmek, modayı takip etmek konusunda asla geride kalmayacaksınız. Trendleri sadece 0 bedenler  belirlemeyecek. Kilolu kadınlarda istedikleri kombinler ile daha alımlı, daha tarz ve dikkat çekici olabileceklerini kanıtlayacaklar 2017 Bahar sezonunda. Kilolu olduğu için siyahlarla dolu bir dolaba sahip olanlar varsa siyahların bir çoğunu rafa kaldırsın. Dolabınızda bahar esintisi oluşturacak tüyoları paylaşıyoruz.

2017 İlkbahar – Yaz kreasyonlarında 70’li yılların esintileri göze çarpıyor. Puantiyeli bluzlar, ispanyol pantolonlar. Peki kilolu bayanlar bu modaya nasıl uyum sağlayacak? İşte sorunuzun cevabı :

 

Puantiyeli ve Çizgili Kıyafet Kombini

 

Puantiyeli bluz ya da gömlekler alacaksanız minik fazla karışık olmayanları tercih etmelisiniz. Çizgili tercihlerinizde ise daha ince ve genellikle dikey şekilde olanları tercih edebilirsiniz.İstisna olacak şekilde yatay ve ince çizgili bluzlar da tercih edebilirsiniz. Pantolon olarak ise üzerinize hafif bol olacak şekilde kesimler tercih edebilirsiniz.

Deri Ceket-Jean Kombinleri

 

Sokak stilinin vazgeçilmezi olan deri ceketler 2017 baharında vitrinlerdeki yerini koruyor. Kilolu bayanlar için deri ceket tercihi bir beden büyük olacak şekilde olmalı. Jean seçimi ise vücuduna oturmayan ve yüksek bel tercih edilmeli. Boot-cut kesim jeanler sizi daha şık gösterecektir.

Trend Elbiseler


2017 Baharından elbiseler yine sokak modasını kasıp kavuracak gibi görünüyor. Stilistler şimdiden kombinleri hazırladı. Daha salaş tarzlar modayı önde takip edeceği için tek renk ve bedeninizden 1 beden kadar hafif bol  elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Tamamlayıcı Unsur Aksesuar ve Saçlar


Saçlarınızı koyu kestane tonlarında tercih edebilirsiniz. Düz ve omuz hizasında saçlar sizi daha slim gösterecektir. Aksesuar olarak kullanacağınız çantalarda ise aşırı büyük modelleri tercih etmeyerek 2017 baharına şık giriş yapabilirsiniz. Armut tipte vücut şekline sahipseniz  hobo tercih edebilirsiniz. Ayrıca tota çantalarda şıklık katacaktır.