Lahana Çorbası Diyeti İle Zayıflamak

1351728000-2acf60dbaa9d09024e8bf4bc07a968bb-640x360Diyetlerle ilgili bilinmesi gereken püf noktalar mevcut, fakat o püf noktalarını bilmek ve uygulamak çok önemli çünkü beslenmek şekilleri ve uygulanış şekilleri farklılık göstermektedir. Bazı diyetlerde kilo verirken aynı zamanda ödem atma durumları söz konusudur. Bu şekilde kilo vermek sağlımız için çok önemlidir. Çünkü insanlar çoğu zaman vücudundaki ödemlerden dolayı kilo veremeyebiliyor.

Bu konuda size çok önemli faydası olabilecek diyetler arasında lahana çorbası diyet yer alıyor ve lahananın yararları saymakla bitmez;

Vücut direncini artırır, kansızlık çekenlere ve astımlılara faydalıdır, öksürüğü keser, balgamı azaltır, kandaki şeker oranını azaltır, lahana suyu cilde canlılık verir ve sivilceli ciltlere karşı oldukça faydalıdır. Kanser hücrelerinin çoğalmasını engeller.

Lahana çorbası diyeti;

1.Gün:

Dilediğiniz kadar meyve, lahana çorbası, çay ya da kahve

2.Gün:

Dilediğiniz kadar bolca taze sebze, lahana çorbası, meyve yemeyin. Akşama büyük bir patates

3.Gün:

Birinci ve ikinci gün yediklerinizin hepsini yiyebilirsiniz. (patates hariç)

4.Gün:

8 muz, içebildiğiniz kadar yağsız süt ve lahana çorbası

5.Gün:

Lahana çorbası, 8 bardak su, 500 gram biftek ya da tavuk, 3-6 arası domates

6.Gün:

Lahana çorbası, dana eti ya da tavuk, bolca lifli sebze ve meyve.

Sizde bu diyet ile hem ödemlerinizi atarak, hem de sıkılaşarak kilo verebilirsiniz. Bunun yanında egzersizi ihmal etmemelisiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Lahana çorbası diyeti, lahana çorbası ve sağlık, lahana çorbasındaki detoks, detoks etkisi ile zayıflama, uzman diyetisyenler, uzman diyetisyenleri detoks diyetleri, detoks ile hızlı kilo vermek, hızlı kilo verme yolları, hızlı kilo vermenin zararları, kilo ve sağlık, zayıflamak, egzersiz ve zayıflamak, kilo aldırma yöntemleri