Lavina Love Nasıl Kullanılır ?

lavina love içeriği ile afrodizyak etki amaçlı üretilmiş bir üründür ve bayan ve erkek olmak üzere iki koku çeşidi vardır.

r1

bu ürün tarihi eskiye dayanan afrodizyak etki amaçlayan bir üründür sizde lavina love’un etkişsini görmek için lavina love’u deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün. peki lavina love nasıl bir üründür. son zamanların gözler önündeki ürünü lavina love size hem güzel bir koku hemde afrodizyak etki bırakmakmayı amaçlıyor peki bu nasıl olur doğada bazı kokular vardır bazıları kadınları bazıları erkekleri etkileri işte bu kokularla buluşmanızı isteyen lavina love’un erkek ve bayan için iki modeli vardır.

8ef790d14616b3e2688228c96f88d77c

bunların birini sipariş edip lavina love’u hemen deneyip sonucu kendi gözlerinizle görebilirsiniz mesela şöyle bahsedelim hepimiz birine aşık olup veya birinden hoşlanmış olmuşuzdur peki biz niye veya nasıl aşık oluyoruz işte bunun açıklaması afrodizedir.

lavinalovebayanparfum

peki afrodize nasıl olur bazı uzmanlar ortaya koymuştur ki karşımızdakinin dış görünüşüne kokusuna veya bir hareketine belkide konuşmasına bakarak ondan hoşlanabiliriz bu durm anlamsız gelsede bir anlamı vardır ve anlamı şudur’ki bir belkide birden fazla yönünüz karşı cinsi etkiler sizde lavina love ile kokunuzla bayanları etkilemeyi deneyin.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Ukrayna , Belçika , sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Trakya , Edirne , Yalova gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.