Lift Max Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Lift Max Nedir?


Lift Max, yaşılık ve kırışıklıklara karşı üretilmiş bir üründür.  İçeriğinde bulunan peptit olan liftonin Lift Max mikrokremin ana maddesidir. Lift Max kırışıklık giderici krem içeriğiyle cildinizin tonlamasını da düzenler.

 

Lift Max, kırışıklık giderici mikrokrem iğne ve botox gerektirmeksizin 60 saniyede sizi istediğiniz görünüme ulaştırır. Gözenek ve çizgi görünümünü azaltırken minik çizgilerinizin kaybolmasını sağlar. Gözenekleri sıkılaşan cildiniz daha canlı  görünmeye başlayacaktır.

Gözaltı torbası ve ince çizgilerinizin 8-12 saat süresince gözle görülür şekilde farkını göreceksiniz. Elastik özelliğini kaybeden dokularınızı hedef alarak cilt tonunuzda da dengeleme yapar. Daha genç daha sıkı bir görünüme kavuşursunuz.

Lift Max Kullanımı

Lift Max kırışıklık giderici kremi tüm alın bölgesine uygulayabilirsiniz. Gözenek sorunu yaşadığınız bölgelere de minik dokunuşlarla uygulayın. Kaş bölgesinde ise yalnızca kaşlarınızın olduğu kısımlara uygulayın. Kol, boyun ve gerdan kısımlarında sarkık olan bölgelere de uygulayabilirsiniz. Ayrıca gözaltı torbaları ve kaz ayağı denilen kırışıklıklar içinde sorunlu olduğunu düşündüğünüz bölgeye uygulayabilirsiniz. Göz kapaklarının üzerine, kenarına ve hareketli kısımlara uygulamayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.