Nova TeaTox Detox Çayını Duymayan Kaldı mı?

Pazartesileri başlanan meşhur diyetler maalesef bir sonraki hafta yerini koruyamıyor. Birkaç gün devam edilen sonra bırakılan bu diyetler bize oldukça zor ve çekilmez gözüksede aslında daha basit bir yolu var. Popüler olmuş ağır diyetleri bir köşeye bırakın ve sadece doğru ve düzenli beslenerek kilo kontrolünüzü sağlayın. Yapmanız gereken aslında çok basit öğün atlamadan, doğru besinleri düzenli olarak aynı saatte tüketmek. Porsiyonlarınızı küçülterek aşırı yağlı, hazır gıdalardan kaçınarak gün içerisinde bol su tüketerek ve düzenli spor yaparak formda kalmanız mümkün. Unutmayın bu tavsiyeleri 1 hafta yaparak değil bir beslenme alışkanlığı haline getirerek sonuç alabilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Çayı

İçeriği tamamen doğada var olan bitkilerden oluşan Nova TeaTox Detox Çayı 28 adet sabah çayı ve 14 adet gece çayından meydana gelir. Bir kutu için 28 gün sürecek olan bu ürünün içerisinde bulunan gündüz çayını her gün, gece çayını ise 2 günde 1 tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Gündüz Çayı; zencefil, rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi bitkilerinden karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Gece Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, nane yaprağı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

*Nova TeaTox Detox Çayını, kronik hastalığı olanların kullanması uygun görülmezken bay bayan herkesin hatta emziren annelerin bile rahatlıkla tüketebileceği bir detox çayıdır.

Hazırlanışı:

Hazırlanışı oldukça basit olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suya atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova TeaTox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Ordu, Sinop, Bilecik, İstanbul, Gaziantep, Denizli ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek bizlere ulaşabilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Norveç, Danimarka, Fransa, Polonya, Portekiz ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova, nova teatox, nova teatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, sipariş, nova teatox sipariş, kampanya, nova teatox kampanya, kullanımı, nova teatox kullanımı, teatox nedir, teatox çayı içindekiler, nova teatox kimler kullanabilir, detox çayını kimler içebilir, nova teatox hakkında, nova teatox içeriği, nova teatox nereden bulurum

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.