PEPPER JEL NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

PEPPER  JEL NEDİR ?

PEPPER JEL içeriğinde kırmızı biber bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi kırmızı biber yağ yakıcı özelliğe sahip doğal bir sebzedir. İçerisin de bulunan kapaisin etken maddesi vücut ısısının yükselmesine ve yağların parçalanmasına etki sağlamaktadır. Metabolizma hızlandırır ve yağ yakımını sağlamaktadır.

PEPPER  JEL FAYDALARI

Zayıflama sonucunda vücutta oluşan göbek ve basen sarkmaları, cilt sarkmaları ve selülitlere karşı özel formülü ile savaş açmaktadır.

PEPPER  JEL KULLANIMI

Uygulanacak bölgeyi güzelce yıkayıp kuruladıktan sonra jelden yeterli miktarda alarak uygulamaya başlayınız. Jeli sürdüğünüz zaman bir yanma hissedeceksiniz. Bu kremin derinin altına nüfuz ederek orada göreve başladığını göstermektedir. Günde 2 defa yapmanız yeterli olacaktır.

UYARI: Bu bir ilaç değildir, bitkisel üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Ürün bileşenlerine alerjisi olanların kullanması tavsiye edilmez.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

PEPPER JEL, PEPPER, JEL, KIRMIZI BİBER, PEPPER JEL NEDİR, PEPPER JEL NASIL KULLANILIR, PEPPER JEL FAYDALARI

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.