SA 30 Days Nedir? Nasıl Kullanılır?

SA 30 Days Nedir?

sa 30 days

SA 30 Days, %100 doğal ve bitkisel içeriği olan bay/bayan kullanımına uygun olarak üretilmiş özel bir kapsüldür. Kilo kontrolü sağlamak isteyen kişiler için uygundur. Kalıcı yağların yani erimesi zor olan yağların yakılması konusunda etkilidir. Aşırı kilolu olan kişilerde SA 30 Days sayesinde ideal kilolarına ulaşabilirler.Ayrıca kullanımı oldukça kolaydır, günde 2 kez sabah ve akşam birer kapsül şeklinde alınır. SA 30 Days ile günlük yaşantınızdan ödün vermeden ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

sa 30 days

%100 doğal içeriği olan SA 30 Days bir çok klinik testten geçirilmiş, etkisi birçok insan üzerinde araştırılmış ve kanıtlandıktan sonra piyasaya sunulmuştur. İçeriği bitkiseldir ve bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Kapsülün üretimi %100 bitkiseldir. Kapsüllerin üretiminde jelatin kullanılmamıştır. SA 30 Days faturalı olarak satılmaktadır.

SA 30 Days Kullanımı

sa 30 days

SA 30 Days kullanımı oldukça kolaydır. Kutu içinden çıkan sabah kapsülünden kahvaltıdan yarım saat kadar önce 1 adet alıp bol su ile tüketiyorsunuz. Gün içindeki aktivitelerinize aralık vermeksizin devam ediyorsunuz.  Beslenme düzeninizde de bir değişiklik yapmanıza gerek kalmıyor. Akşam yemeğinden yarım saat kadar önce ise akşam kapsülünden 1 adet alarak bol su ile tüketiyorsunuz. Kullanımın devam ettiğiniz süre içerisinde günlük su tüketimizi 2.5 litre ve üstünde tutmanız gerekiyor.

SA 30 Days’in akşam kapsülü sonrasında yemekte ve yemekten sonra 2 saat boyunca su tüketilmemelirdir!

sa 30 days çayı

SA 30 Days Çayı ise  1 fincan sıcak suyun içerisinde 5-6 dakika demlenerek isteğe göre sıcak ya da soğuk tüketebilirsiniz.

SA 30 Days Nasıl Etki Eder?

zayıflama

SA 30 Days kullanımı süresince yağ yakımını hızlandırıcılık konusunda etkindir. İçinde bulunan bitkisel karışım sayesinde tok tutucu ve iştah azaltıcı özelliği ile yemek yeme isteğiniz azalacaktır. Bu durum günlük aldığınız fazla kalori miktarını düşürecek ve metabolizmanızın yakması gereken enerjiyi vücudunuz yağ depolarından karşılamaya başlayacaktır.

zayıflama

Sabahları aldığınız kapsül günlük yaşantınızda yağ yakımınızı ve metabolizmanızı hızlandırırken, akşam aldığınız kapsül sayesinde gece en minimal hızda çalışan metabolizmanızın hızlanmasını sağlayarak uyurken bile kalori yakmanızı destekler. Ayrıca içeriğindeki bitkisel özler kabızlık durumunun önüne geçer. Ödem sorununu giderir. Bu durum sizin toksinlerden ve şişlikten uzaklaşarak daha rahat uyku uyumanızı sağlar.

SA 30 Days’in İçindekiler


S-30 DAYS Bitkisel Karışım Kapsül İçeriği: Noni Yaprağı 342mg, Vitamin C 23mg, Vitamin E 27mg, Soya Lesitini 15mg, Yeşil çay yaprak 33mg, Funda 41mg, Civanperçemi 19mg, Toplam: 500mg.

A-30 DAYS Bitkisel Karışım Kapsül İçeriği: Lotus Yaprağı 200mg, Limon otu 119mg, Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg, Buğday Çimi 23 mg, Zencefil 19 mg, Atkuyruğu otu 7 mg, Toplam: 500mg.

S-A 30 Days Çay İçeriği:  Biberiye, Mate, Kekik, Çoban Çökerten, Yeşilçay, Funda Yaprağı, Barut Ağacı Kabuğu, Sinir otu, Rezene


Uyarı: Hamilelik riski olan ya da hamile olanların doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.