Salkom Bitkisel Şampuan ile Saçlarını Canlandır

Yumuşak ve parlak görünümlü saçlara sahip olmak tüm bayanların isteğidir. Özellikle çalışan bayanların ya da çocukları ile ilgilenen annelerin saçlarına bakım yapacak zamanları bile yoktur. Bu nedenle tüm saçlar, kuru saçlar ve yağlı saçlar olmak üzere 3 saç tipi için evde uygulayabileceğiniz maske tariflerini sizinle paylaşacağız. Öncelikle saç tipinize uygun olan bitkileri seçmeniz lazım. Tüm saç tipleri için; Biberiye yaprakları, ısırgan dulavratotu kökü, mürver çiçekleri. Yağlı saçlar için; Limon kabukları, nane limon otu. Kuru saçlar için; Papatya kara kafes otu kökü, ısırgan, mürver çiçekleri. Saç tipinize uygun  bitkileri daha önce kaynayan suya atın. Bitkilerden sonra suyun içerisine çeyrek fincan elma sirkesini ilave edin. 30 dakika kadar demlenmesini sağlayın ve saçlarınızı şampuan ile yıkayın. En son hazırladığınız karışım bitene kadar saçlarların tümüne deyecek şekilde yıkayın. Bu karışımı haftada en az 1 sefer uygulayarak yumuşak ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

Salkom Saç Bakım Seti Nedir?

Salkom saç bakım seti içerisinde; 1 adet bitkisel şampuan ve saç serumu bulunmaktadır. Salkom Saç Bakım Seti içerisinde bulunan bitkiler (Zeytin Yaprağı Yağı, Sarmısak Özü, Isırgan Otu), ve Allantion, Milk Protein, Inositol, su bulunur.

Kullanım şekli: uygulaması oldukça basit olan salkom bitkisel şampuan ile saçlarınızı yıkayın ve kurutun. Saçınız nemli iken salkom serumu, dairesel hareketler ile saçınıza masaj yaparak uygulayın. Sabah akşam kullanılabilen salkom serumu öncelikle saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye daha sonra tüm saça uygulamanız ve üründen tam etki sağlayabilmek için 8 saat beklenmesi önerilmektedir.

Salkom Seti Nereden Bulabilirim?

Salkom setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Karaman, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Aydın, Antalya ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Salkom saç bakım seti için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Salkom setine sahip olabilirsiniz.

Salkom Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Salkom saç bakım seti Asyada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Çin(China), Filistin(Palestinian), Hindistan(İndia), Gürcistan(Georgia), Kuveyt, Türkmenistan ve daha birçok Asya ülkesinden sipariş verebilir ve en kısa zamanda Salkom saç bakım setine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Salkom, salkom nedir, salkom saç bakım seti, salkom serum, salkom içeriği, salkom bitkisel mi, salkom set içerisinde bulunanlar, salkom nasıl kullanılır, salkom seti kullanımı, salkom nereden bulabilirim, sipariş, kargo, kampanya, salkom kampanya, asya sipariş, salkom asya sipariş, saç sağlığı