Uzamax Kullanıcı Yorumları

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de her yıl yaklaşık 1200 çocuk, büyüme hormonu eksikliği ile doğmaktadır.  Bu hormonun eksikliği ise çocuklarda boy kısalığının en etkili nedenlerden biridir. Normal büyümek çocuklarda sağlıklı büyümenin bir işaretidir. Bu nedenle bir çocuk normal büyümüyorsa bunun temelinde farklı nedenler yatabilir.  Sağlıklı ve normal bir çocuk ortalama 50 cm boyunda  ve ortalama olarak 3 kilo 250 gram ağırlığında doğar. Ancak 2.5 kg altında doğan çocukları uzmanlar düşük doğum ağırlıklı çocuklar olarak nitelendirmektedirler.

Düşük doğum ağırlıklı çocukların dörtte birinin ise ileride büyüme hormonu eksikliği sebebiyle kısa boylu olma riski yüksektir.  Düşük doğum ağırlıklı çocuklar 3-4 yaşına kadar yaşıtları ile aynı kilo ve boyda olmazlarsa kısa boylu olurlar ve boylarının uzaması için tedavi edilmeleri gerekebilir. Ayrıca Büyüme hormonu tedavisi pahalı bir yöntem olmasına rağmen devlet tarafından karşılanmaktadır Büyüme hormonu boy kısalığının yanı sıra yağ dokusunu da parçaladığı için, bu çocuklar da biraz kilolu ve özellikle göbekte yağ birikimini meydana getirebilir.

Uzamax İçeriği ve Kullanımı Nedir?

Bitkisel gıda takviyeleri arasında birçok kişinin tercihleri arasında bulunan uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Uzamax Toz Kullanımı: Yaş farkına göre farklı kullanım özelliği gerektiren uzamax, 5 yaşından küçük çocuklar için; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Kullanımı: Bir kutusu ortalama 1 aylık kullanım için olan uzamax kapsül içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Yan Etki ve Uyarı

İlaç olarak kullanılmayan ve sadece bitkisel toz takviyesi olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Türkiye’de Nerede Satılır?

Kampanyalı ve avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Çanakkale, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kırşehir, Konya, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nerede Satılır?

En uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Avrupa siparişi için Almanya, Paris, Fransa, Roma, Brüksel, Hamburg, Fransa, Berlin, Kopenhang, Belçika ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamak genetik mi, boy uzunluğu neye bağlı, uzun boylu olmak, kısa boylu olmak

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.