Variflex Varis Kremi

Variflex Varis Kremi Nedir?

Variflex Varis Kremi ciltte ortaya çıkan varis problemini yok etmek için kullanılan bir kremdir. Varis tedavisi için mükemmel sonuçlara ulaşılmasına destek olan bu krem, varisten korunmak isteyenler dahi önerilebilir.  Variflex Varis Kremi’ni kullanmayı tercih edenler bu önemli sorunla mücadele etmek için, bu ürünü uzun süreli ve düzenli kullanarak mükemmel sonuçlara ulaşabilirler.

 

Variflex Varis Kremi’nin içinde ne var?

Variflex Varis Kremi içeriğinde papatya, mentol, hindistan cevizi, pelin, huş ağacı yaprakları, gingko biloba, ısırgan otu bulundurur.

Variflex krem tamamen doğal bileşenlerden oluşur; boya maddesi, paraben, sentetik kokular ve GDO’lu ürünler içermez.

 

Variflex Varis Kremi Nasıl Kullanılır?

Variflex krem varisli bölgeye sürülerek uygulanır. Vücudunuzda ki varisli bölgeye yetecek miktarda Variflex krem alıp, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır. Variflex krem hem bayanlar hem de erkeklerin kullanımı için uygundur. Variflex krem bacaklara uygulandığı gibi ayaklar da uygulanabilir. Düzenli ve önerilen kullanım sağlanırsa olumlu sonuç almanızı amaçlayan bir varis kremidir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.